Instagram Beğeni Hilesi

Birçok kişinin Instagram hesaplarında daha çok takipçisi olmak ve paylaşmış olduğu fotoğraflara daha çok beğeni almaktır. Birçok kişi bunu özellikle istemektedir. Ancak bazı kişilerin bu istekleri mümkün değildir gibi gözükmektedir. Instagram hesabı olan birçok kişinin ilk istediği takipçisi artması ikincisi ise beğeni artmasıdır. Beğeni hilesi ve takipçi hilesi gibi daha fazla hile tiplerini insanlar bedavaya almak istemektedir. Fakat bu tür bedavacılık hileleri çok tehlikelidir.

Cihazlarınıza virüs tehlikesi bulaşma riski vardır. En güvenilir hileler genellikle satın alınarak yapılan hilelerdir. Satın alınarak yapılan hilelerin dolandırıcılık gibi tuzaklara düşmemek için ise iyi araştırma yapmak gerekmektedir. Diğer bir husus ise gelen takipçilerin sizi takip etmemesidir. Bu hususta da dikkatli olmalısınız. 

1-Beğeni Hilesinin Riski Vardır

Bilinmeyen gizli sitelerden alınan beğeni hilelerin hesap çalma gibi riskleri vardır. Bu gibi risklere düşmemek için bilinen ve güvenilir sitelerden almanız sizin için daha güvenilir olacaktır. Bu risk sadece beğeni hilesin de değildir. Takipçi hilesinde de olabilmektedir. Eğer ki hesabınızın çalındığını düşündüğünüz takdirde hemen hesabınızı kapatınız. Size beğeni satan kişileri de şikayet edip paranızı kurtarma şansınız vardır. 

2-Beğeni Hilesinin Genel Fiyatları 

Beğeni hilesinin ve takipçi hilesinin gibi birçok fiyatları vardır. Ancak bizim fiyatlarımızı söylemek gerekirse: 2 bin beğeni sadece 5 TL 5 bin beğeni 10 TL gibi bu fiyatlara bulmanız neredeyse imkansız CANinsta.com adresinden de en güvenli şekilde satın alabilirsiniz. Diğer bir husus ise takipçi satın alınarak da beğeni artırabilirsiniz. Bu yöntem oldukça güvenilirdir. Takipçi satın alındığınızda bir yandan takipçisi artacaktır. Diğer yandan ise beğeniniz artacaktır. Çünkü takipçi satın aldığınız zaman yeni takipçiler sizlerin fotoğraflarınızı beğenebilir. Ancak dikkat etmeniz gereken ise takipçilerin aktif olmasıdır. Alacağınız takipçiler ise Türk olduğuna dikkat etmelisiniz. Türk değil ise paylaşımlarınızın altına Türkçe ve İngilizce çeviri ile yazınız.